www.mamrodzine.pl

Wyjątkowy portal społecznościowy dla rodziców, zwłaszcza nastolatków, łączący w jednym miejscu różne zagadnienia związane z relacjami w rodzinie i wychowaniem dzieci…

Dwie godziny dla Rodziny

Coroczna akcja społeczna Fundacji skierowana do wszystkich pracodawców, instytucji i organizacji oraz ich pracowników związana z upowszechnieniem w Polsce Międzynarodowego Dnia Rodziny, przypadającego na 15 maja. Akcja oprócz promocji Dnia Rodziny ma na celu zwrócenie uwagi na wagę wielopokoleniowych więzi rodzinnych oraz wagę więzi rodzinnych jako podstawy budowy tożsamości młodego pokolenia.

Warsztaty dla Rodziców

pomożemy Ci w rozwoju osobistym i budowaniu dobrych relacji z najbliższymi ….

Program Zrównoważonego Rozwoju 

Szyte na miarę programy i warsztaty dla odbiorców indywidualnych i firm. Przykładowe realizacje: umiejętność stawiania granic, budowanie relacji z partnerem, relacje z dzieckiem, uzależnienia, komunikacja z nastolatkiem, wybór szkoły dla dziecka, konsekwencja w wychowaniu, budowanie równowagi w życiu….

Gra terenowa InteGRA

Mama, tata, dzieci, dziadkowie i … mapa, która wskaże, gdzie po drodze czekają wyzwania dla całej rodziny. Pasjonująca gra terenowa, w której zakochały się już Kraków, Wrocław i Katowice. Integrujemy się i przeżywamy przygodę!..

Assistance Rodziny

Pakiet pierwszej pomocy dla pracowników i ich rodzin w zakresie wyzwań związanych z ich życiem prywatnym…