III Konferencja dla Liderów Biznesu “Sukces w Pracy = Sukces w Rodzinie?”

Trzecia konferencja z cyklu “Sukces w Pracy=Sukces w Rodzinie?” odbyła się 29 listopada 2012 roku. Konferencja to miejsce spotkania, dyskusji, inspiracji dla liderów biznesu w kontekście odpowiedzialności za rozwój człowieka – w szczególności w kontekście kształtowania rozwoju młodego pokolenia.

Tegoroczny podtytuł: Szczęśliwy Człowiek = Zaangażowany Pracownik

Goście specjalni: Profesor Barbara Fatyga, wybitna znawczyni zachowań młodego pokolenia, która opowiedziała o prawdach i mitach związanych ze współczesną młodzieżą i ich oczekiwaniem względem nas oraz Robert Manchin, Gallup Europe, światowy ekspert w zakresie badania szczęśliwości (wellbeing) oraz czynników warunkujących długoterminowy, stabilny rozwój firm (wykład w języku angielskim).

Robert Stanilewicz z CNBC z gronem wiodących managerów, inwestorów oraz osób dbających o nasz rozwój duchowy rozmawiał o przywództwie na poziomie 6 (w odniesieniu do poziomu 5 wskazanego przez Jima Collinsa) oraz szukał praktycznych odpowiedzi na pytanie czy rzeczywiście szczęśliwość pracowników przekłada się na zaangażowanie i tym samym jest w interesie pracodawców oraz co to oznacza na co dzień? Rozmawialiśmy również o tym czy taki styl zarządzania jest istotny dla inwestorów i jaki jest społeczny koszt pracownika w depresji, wypalonego zawodowo, etc.

Zobacz Program III Konferencji dla Liderów Biznesu

Zobacz co o naszej inicjatywie mówili w trakcie ubiegłorocznej Konferencji między innymi Profesor Janusz Czapiński, Paweł Smoleń, Profesor Andrzej Jacek Blikle, Ks.Dr Jarosław Szymczak, Francois Nail, Mik Kuczkiewicz.

Zachęcamy do przeczytania refleksji pokonferencyjnej Psychologia wszechstronnego lidera autorstwa dr Zenona Waldemara Dudka, psychiatry i psychoterapeuty, uczestnika III Konferencji dla Liderów Biznesu.

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email