InteGRA w Katowicach

 

Już w sobotę 30 maja w Katowicach ruszy I Edycja InteGRY czyli – PZU Rodzinnej Gry Terenowej!!!

Już niedługo będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w imprezie, o której długo będzie głośno, a znajomi będą ci zazdrościć obecności! Nie przegap PZU Rodzinnej Gry Terenowej IntegGRA – już 30 maja w Katowicach. Bądź pierwszy i już teraz zarejestruj swoją Rodzinę w dziale ZAPISY na stronie www.integrakatowice.pl. Liczba miejsc ograniczona!

IngeGRA to niezwykła propozycja z trzema wariantami tras dostosowanych do tego ile kto ma lat w Twojej rodzinie i jaką ma sprawność fizyczną. To prawdziwa gra na orientację – czyli mapa, prowiant i do przodu. Lasy, pola, miasto, zadania i questy do wykonania, zagadki do rozwiązania, punkty kontrolne do odnalezienia, sprawdzenie granic Twoich możliwości oraz umiejętności w posługiwaniu się mapą jak Bear Grylls– bądź też nabycie tych umiejętności! Krótko mówiąc każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Gra zapowiada się, jako niezwykłe wydarzenie w tym roku w Katowicach (zaraz po IEM;-)). Sami decydujecie czy wybieracie trasę 3 km, 5 km czy 10 km. Nikt nie będzie się nudził, dopasowaliśmy trudność zadań i zagadek do wieku członków rodziny! Musisz tu być ze swoją rodziną i koniecznie zabierz ze sobą rodziny swoich przyjaciół i kumpli, znajomych i sąsiadów z Katowic i okolic!

Na uczestników czeka nagroda niespodzianka i ciepły posiłek na zakończenie! Impreza jest oczywiście bezpłatna!

Czas i miejsce: 30 maja, od godz. 9.00 w Katowicach w dzielnicy Murcki.

Rejestracja i start w Zespole Zespół Szkół nr 2 im. J. Iwaszkiewicza ul. Goetla 2,

Baw się i pomagaj!

Na każdej trasie są do zdobycia punkty. Każdy zdobyty punkt zamieniamy na złotówkę i w ten sposób wasz udział w InteGRZE zmienia się w finansowe wsparcie dla następujących trzech organizacji:

Domu Aniołów Stróżów w Katowicach, Fundacji Aktywnej Rehabilitacji w Mikolowie, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Przystań” w Dąbrowie Górniczej.

Plan wydarzenia i zapisy

  • 9:00-11:00 – rejestracja rodzin, po wcześniejszej rejestracji w Internecie, ale możliwa jest też pełna rejestracja na miejscu!
  • 9:30 – start pierwszych Drużyn Rodzinnych (każdy z was dostaje mapę!) „wypuszczanych” co kilka minut.
  • 11:00-15:00 – witanie rodzin na mecie. Będzie dyplom i nie tylko. Coś smacznego również!

Rejestracja: na stronie www.integrakatowice.pl – w zakładce ZAPISY

Kogo zapraszamy: wszystkie rodziny niezależnie od wieku – od maluchów poprzez nastolatków, którzy będą mogli się wykazać w terenie wraz ze swoimi rodzicami, dziadkami czy wujostwem!

Organizatorzy i po co to wszystko?

Organizatorem InteGry jest Fundacja PZU przy wsparciu Fundacji Humanites. InteGra jest częścią szerszego programu mającego na celu rozwój WOLONTARIATU RODZINNEGO – czyli włączania całych rodzin w aktywność społeczną w swoim otoczeniu. Takie działania od kilku miesięcy prowadzą rodziny PZU na terenie Katowic i okolic. Serdecznie zapraszamy zatem wszystkich, by wspólnie z rodzinami pracowników PZU spędzili tę sobotę. Operatorem rajdu jest Stowarzyszenie Tropiciel, doświadczony organizator wielu gier i biegów na orientację.

Poza aspektem charytatywnym i świetną zabawą będziecie mogli porozmawiać o WOLONTARIACIE RODZINNYM PZU na terenie Katowic i okolic. W Katowicach już trwają spotkania pracowników wolontariuszy PZU oraz ich rodzin z podopiecznymi w/w organizacji pozarządowych.

Teraz wystarczy się zarejestrować, z żoną, synem, córką, dziadkiem, albo ciocią, wujkiem:) www.integrakatowice.pl.

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email