Program 4DEnter

W połowie listopada rozpoczęliśmy nowy program kierowany do nauczycieli 4DEnter. W trakcie siedmiu, dwudniowych spotkań odbywających się w szkołach będziemy uczyć nauczycieli i dyrektorów szkół jak rozwijać strategiczne kompetencje udanego, twórczego i przedsiębiorczego życia, dbając jednocześnie o zdrowy rozwój psychiczny i fizyczny.

Program 4DEnter prowadzony jest obecnie w kilku warszawskich szkołach i jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem. W czasie dwudniowych sesji prowadzonych przez ekspertów w danej dziedzinie pokażemy nauczycielom jak przy wykorzystaniu rytmu, muzyki, czy ciszy możemy rozwijać twórcze myślenie, kreatywność i przedsiębiorczość. Uczymy nauczycieli wykorzystując nowoczesne techniki stymulowania pracy mózgu do uczenia się poprzez angażowanie wszystkich naszych zmysłów za pomocą muzyki, sztuki i zabawy.

Dlaczego program kierujemy do nauczycieli.

Program 4DEnter kierujemy do nauczycieli, ponieważ to oni mają największy wkład w otwierani umysłów naszych dzieci. Chcemy nauczyć nauczycieli pracy z nowymi technikami, otwierania się na nowe bodźce i sposoby nauki, a także nowe formy pracy z młodzieżą. Chcemy pokazać, że lekcje nie muszą być nudnym wykładem, a muzyka i sztuka uwrażliwiają nas i pobudzają do kreatywności.

Program 4DEnter realizowany jest przy współpracy z Piotrem Gospodarczykiem prowadzącym Szkołę Rytmu. Piotr z wykształcenia jest ekonomistą, pedagogiem i trenerem biznesu, a z zamiłowania muzykiem.

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email