Rusza XI edycja Akademii Przywództwa Liderów Oświaty.

Jeśli jesteś dyrektorem, który nie chce zarządzać tylko z poziomu hierarchii, ale chce wzmocnić swoją zdolność angażowania: nauczycieli, dzieci i rodziców ten program jest dla Ciebie.


APLO jest pierwszym w Polsce innowacyjnym programem rozwoju przywództwa w edukacji dla dyrektorów placówek oświatowych, który jest połączeniem solidnych podstaw teoretycznych, bardzo praktycznych narzędzi i wyjątkowej atmosfery pracy Elementem programu jest również 4-6 miesięczna indywidualna współpraca uczestników Akademii z mentorem z wysokiej kadry zarządzającej z biznesu.

UWAGA:

  • Dla 5 kandydatów do APLO z małych miejscowości lub placówek o trudnej sytuacji budżetowej możemy zaoferować specjalne dofinansowanie zarówno kosztów programu jak również kosztów logistyki i zakwaterowania – o dofinansowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
  • 4 Kandydatów, uczestników Programu Nexera otrzymuje –  100% dofinansowania – o  dofinansowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Dla publicznych placówek warszawskich istnieje możliwość częściowego dofinansowania przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES).


Kluczowe informacje dotyczące Programu – KLIKNIJ TUTAJ.
Zgłoszenia przyjmujemy maksymalnie do 14 lutego 2019 r. Zajęcia zaczynamy 25 lutego.

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email