ŚNIEGOWA KULA DOBRA – FINAŁ

Pewnego czerwcowego dnia rozpędziliśmy śniegową kulę dobra…
Nasza Fundacja wraz z Grupę Geberit od kilku miesięcy realizowała w Szkole Podstawowej nr 166 im. Żwirki i Wigury w Warszawie projekt społeczny polegający na remoncie wszystkich szkolnych łazienek i unikatowej w skali kraju modelarni samolotów wojskowych, prowadzona przez pasjonatów lotnictwa, których od lat prowadzi Pan Jacek Kucharski.
20161206_112740A dzisiaj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w niezwykle radosnej uroczystości podsumowującej ten projekt.

W grudniowy, magiczny dzień uczniowie szkoły mogli cieszyć się wyjątkowym mikołajkowym prezentem… nowymi, nowoczesnymi łazienkami i wspaniałą szkolną modelarnią. Wykonawcą i sponsorem wszelkich prac w ramach projektu edukacyjnego ,,Woda bezcennym darem natury”, jest firma Geberit. Remont rozpoczął się pod koniec roku szkolnego a dzisiaj mieliśmy okazję wraz z Prezesem firmy Geberit Przemysławem Powalaczem uczestniczyć w jego uroczystym zakończeniu. Z podziwem oglądaliśmy zorganizowaną przez uczniów wystawę prac konkursowych podsumowującą cały projekt, bajkowe przedstawienie przygotowane przez uczniów, wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursów i cudownie wyremontowane szkolne wnętrza.
Bardzo dziękujemy Dyrekcji Szkoły za niezwykle ciepłe przyjęcie!
Dzisiejsza aura sprzyjała nam i Świętemu Mikołajowi, z nieba spadały delikatne płatki śniegu … czy powstanie nowa śniegowa kula?;)

20161206_125207

20161206_121812

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email