Zgłoś swoją firmę do Akcji Dwie Godziny dla Rodziny!

Już w najbliższą niedziele, 15 maja, obchodzimy kolejny Międzynarodowy Dzień Rodziny, a wraz z nim odbywa się już V edycja akcji Dwie Godziny dla Rodziny, której hasłem przewodnim jest: „Muzyka i Pokolenia”.

Akcja Dwie Godziny dla Rodziny jest kampanią społeczną na rzecz głębokich relacji rodzinnych, aby być razem, a nie „obok siebie”. Zachęcamy do tego, aby 15 maja – Międzynarodowy Dzień Rodzin stał się dniem refleksji nad jakością naszych relacji z najbliższymi. Zatrzymajmy się na tę chwilę, przyjrzyjmy się sobie i naszym rodzinom. Zadajmy sobie pytanie: Kiedy ostatnio dowiedziałem/am się czegoś nowego o moich najbliższych? Kiedy ostatnio zrobiliśmy coś razem?

W wymiarze globalnym Akcja Dwie Godziny dla Rodziny przeciwdziała kryzysowi więzi, ma działanie profilaktyczne jeśli chodzi o nasze zdrowie mentalne i emocjonalne. Realizowana przez pracodawców na całym świecie jest symbolem integracji życia zawodowego i prywatnego w myśl hasła: „Mamy jedno życie w wielu rolach”. Badania przeprowadzane na wszystkich kontynentach świata pokazują, że silne i głębokie relacje z rodziną i przyjaciółmi są warunkiem naszego szczęścia, rozwoju i dobrostanu.

Już dziś zgłoś swoją firmę do udziału w akcji!

 

Daj sobie i swoim pracownikom 2 Godziny dla Rodziny!

Wszelkie szczegóły dotyczące akcji znajdziecie na stronie: 2godzinydlarodziny.pl

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email