APLO Wrocławiu I 2013

Już po raz drugi mamy przyjemność zaprosić Państwa na Akademię Przywództwa Liderów Oświaty. Tym razem zapraszamy do udziału dyrektorów szkół i przedstawicieli instytucji oświaty z Wrocławia.

Akademii Przywództwa Liderów Oświaty to innowacyjny program rozwoju przywództwa w systemie oświaty z udziałem wiodących wykładowców ze świata biznesu, psychologii, socjologii i pedagogiki, kształcących czołowych liderów biznesu

Program jest adresowany do kreatywnych i innowacyjnych liderów oświaty, pełniących lub zamierzających pełnić funkcje kierownicze w systemie edukacyjnym.

Więcej na temat projektu APLO możecie przeczytać na stronie www.aplo.pl.

Spotkanie będą odbywać się w 5 cyklach weekendowych, a w ich trakcie będziemy poruszać tematy takie jak:

  • Zarządzanie sobą
  • Zarządzanie relacjami (komunikacja)
  • Zarządzanie i proces decyzyjny (zarządzanie i procesy decyzyjne, style zarządzania, leadership)
  • Zarządzanie zespołem (budowanie i motywowanie zespołu)
  • Zarządzanie zewnętrznymi relacjami (negocjacje, współpraca z rodzicami, angażowanie świata zewnętrznego w realizację celów szkoły)

Aby dokonać rejestracji na spotkania zapraszamy na stronę aplo.pl, w zakładce Rejestracja znajduje się Formularz do pobrania.

Do poprowadzenia wykładów i warsztatów zostaną zaproszeni m.in.: Marek Matkowski, Adam Aduszkiewicz, Profesor Andrzej Jacek Blikle, Rafał Szczepanik, Jarosław Szulski, Zofia Dzik, Zdzisława Cwalińska –Weychert.

Ograniczona liczba uczestników programu 60 osób

Uczestnicy: Dyrektorzy, wicedyrektorzy i kandydaci na dyrektorów w szkołach podstawowych,gimnazjalnych, średnich i zawodowych

Wymiana doświadczeń – każde zajęcia odbywać się będą w innej szkole

Po zakończeniu kursu zapewniamy każdemu uczestnikowi indywidualne wsparcie doświadczonego menagera biznesowego przez okres 3 miesięcy

Dzięki wsparciu sponsorów, koszt uczestnictwa w programie został skalkulowany na kwotę: 2200 złotych brutto

Więcej informacji: biuro@humanites.pl, tel.504 144 784

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email