O nas

Nasza fundacja została założona we wrześniu 2010 roku przez grupę rodziców. Fundacja powstała z zaobserwowanej potrzeby informacji i wymiany doświadczeń na temat budowania zdrowych relacji w rodzinie, ze szczególnym uwzględnieniem relacji z nastolatkami.

Głównym celem Fundacji Humanites – Sztuka Wychowania jest wspieranie rozwoju młodego pokolenia w kontekście uniwersalnych wartości i dobrych kompetencji społecznych poprzez wsparcie współczesnej zapracowanej rodziny w budowie zdrowych, trwałych więzi w rodzinie, biorąc pod uwagę szereg wyzwań dzisiejszego świata takich jak zalew informacji, konsumpcjonizm, wszechobecną agresję i ciągłe życie w biegu.

Wykres_1

Wszyscy bowiem chcemy, aby nasze dzieci wyrosły na mądrych i szczęśliwych ludzi, którzy będą się spełniali tak zawodowo jak i prywatnie.

Fundamentem naszych działań jest promowanie zrównoważonego rozwoju człowieka obejmującego wszystkie sfery: fizyczną, umysłową, emocjonalną i duchową

Zachęcamy do obejrzenia filmu, w którym dotychczasowe działania Fundacji Humanites -Sztuka Wychowania prezentuje Zarząd Fundacji, pracownicy oraz nasi Najdrożsi Przyjaciele.

Fundacja szuka, wspiera i wdraża systemowe rozwiązania w kontekście rodziny definiując cele tak w ujęciu ogólnospołecznym jak i:

  • w obszarze współpracy z pracodawcami, gdzie na codzień przebywa większość rodziców,
  • w obszarze systemu oświaty, gdzie znaczącą część czasu spędzają nasze dzieci na zajęciach lekcyjnych i kontaktach z rówieśnikami oraz w obszarze mediów, które towarzyszą istotnie nam i naszym dzieciom w czasie wolnym i są wpływowym nośnikiem kształtującym wzorce zachowań.

Fundacja Humanites – Sztuka Wychowania została wpisana na listę Organizacji Pożytku Publicznego
Nr KRS 0000368820.

Jesteśmy dumni, że w ten sposób nasza działalność uzyskała zaufanie i poparcie.Tym samym każda osoba dobrej woli może wesprzeć misję Fundacji Humanites- Sztuka Wychowania 1% podatku dochodowego.

Wypowiedź Magdaleny Dziewguć uczestniczki III Konferencji dla Liderów Biznesu

Wypowiedź Wojciecha Orzecha uczestnika III Konferencji dla Liderów Biznesu

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email