Zakończenie APLO 2013 we Wrocławiu

W wrześniu 2013 roku zakończyliśmy Akademię Przywództwa Liderów Oświaty we Wrocławiu. W trakcie 5 spotkań pracowaliśmy nad budowaniem zespołu, komunikacją w zespole, oceną i motywacją grupy pracowników i nad wieloma innymi aspektami istotnymi w pracy dyrektora szkoły.

Akademia Przywództwa Liderów Oświaty we Wrocławiu rozpoczęła się na początku czerwca 2013 roku. W szkoleniach kierowanych do dyrektorów i wicedyrektorów szkół oraz do przedstawicieli instytucji oświaty wzięło udział 70 osób. Przez 4 miesiące 69 mentorów pracowało z ludźmi, dla których przyszłość edukacji i sprawne funkcjonowanie szkoły ma ogromne znaczenie.

We wrocławskiej Akademii udział wzięło 70 osób, w tym 2 osoby z Wydziału Edukacji miasta Wrocławia, 2 osoby z Wrocławskiego Miejskiego Ośrodka Kultury, 2 osoby z Centrum Doskonalenia Kadr Nauczycielskich miasta Wrocławia i 64 dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich i zawodowych.

Dowiedz się więcej o programie Akademii Liderów Przywództwa Oświaty. 

Osoby, które uczestniczyły w projekcie, oprócz spotkań grupowych brały udział w indywidualnych spotkaniach z coachami, którzy reprezentują najwyższą kadrę zarządzającą  wielu polskich i międzynarodowych spółek.

Jednym z naszych trenerów był Pan Jacek Santorski, który specjalnie dla uczestników APLO nagrał na zakończenie swoją wypowiedź na tle graffiti wykonanego przez jego syna.

Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi Pana Jacka Santorskiego.

 

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email