InteGRA Kraków

W sobotę 27 czerwca zapraszamy do Krakowa na InteGRE czyli – PZU Rodzinna Gra Terenowa!!!

Już niedługo będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w imprezie, o której długo będzie głośno, a znajomi będą ci zazdrościć obecności! Nie przegap PZU Rodzinnej Gry Terenowej IntegGRA, która odbędzie się już 27 czerwca w Krakowie. Bądź pierwszy i już teraz zarejestruj swoją Rodzinę w dziale ZAPISY na stronie www.integrakrakow.pl. Liczba miejsc ograniczona!

IngeGRA to niezwykła propozycja z trzema wariantami tras dostosowanych do tego ile kto ma lat w Twojej rodzinie i jaką ma sprawność fizyczną. To prawdziwa gra na orientację – czyli mapa, prowiant i do przodu. Lasy, pola, miasto, zadania i questy do wykonania, zagadki do rozwiązania, punkty kontrolne do odnalezienia, sprawdzenie granic Twoich możliwości oraz umiejętności w posługiwaniu się mapą jak Bear Grylls– bądź też nabycie tych umiejętności! Krótko mówiąc każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Sami decydujecie czy wybieracie trasę 3 km, 5 km czy 7 km. Nikt nie będzie się nudził, dopasowaliśmy trudność zadań i zagadek do wieku członków rodziny! Musisz tu być ze swoją rodziną i koniecznie zabierz ze sobą rodziny swoich przyjaciół i kumpli, znajomych i sąsiadów z Krakowa i okolic!

Na uczestników czeka nagroda niespodzianka i ciepły posiłek na zakończenie! Impreza jest oczywiście bezpłatna!

Czas i miejsce: 27 czerwca, od godz. 9.30 w Krakowie – Ogród Zoologiczny w Krakowie, Al. Kasy Oszczędności Miasta Krakowa 14.
Dojazd i starty przy pętli Autobusu 134.

Baw się i pomagaj!

Rejestracja: na stronie www.integrakrakow.pl – w zakładce ZAPISY

Kogo zapraszamy: wszystkie rodziny niezależnie od wieku – od maluchów poprzez nastolatków, którzy będą mogli się wykazać w terenie wraz ze swoimi rodzicami, dziadkami czy wujostwem!

Organizatorzy i po co to wszystko?

Organizatorem InteGry jest Fundacja PZU przy wsparciu Fundacji Humanites. InteGra jest częścią szerszego programu mającego na celu rozwój WOLONTARIATU RODZINNEGO – czyli włączania całych rodzin w aktywność społeczną w swoim otoczeniu. Takie działania od kilku miesięcy prowadzą rodziny PZU na terenie Krakowa i okolic. Serdecznie zapraszamy zatem wszystkich, by wspólnie z rodzinami pracowników PZU spędzili tę sobotę. Operatorem rajdu jest Stowarzyszenie Tropiciel, doświadczony organizator wielu gier i biegów na orientację.

Poza aspektem charytatywnym i świetną zabawą będziecie mogli porozmawiać o WOLONTARIACIE RODZINNYM PZU na terenie Krakowa i okolic. W Krakowie już trwają spotkania pracowników wolontariuszy PZU oraz ich rodzin z podopiecznymi w/w organizacji pozarządowych.

Teraz wystarczy się zarejestrować, z żoną, synem, córką, dziadkiem, albo ciocią, wujkiem:) www.integrakrakow.pl.

 

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email