Podsumowanie Dnia Rodziny

Zakończyliśmy 4 edycję akcji „Dwie Godziny dla Rodziny” przebiegającą w tym roku pod hasłem „Wspomnienia łączą pokolenia”.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, firmom, instytucjom i organizacjom, które włączyły się do akcji. Mamy nadzieję, że refleksje i wspomnienia, które towarzyszyły tegorocznej akcji obudzą w nas większą ciekawość naszych bliskich na co dzień i będą cenne tak w pracy zawodowej jak i w życiu prywatnym.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego profilu w serwisie YouTube i obejrzenia filmów o wspomnieniach. 

Jesteśmy także bardzo wdzięczni tym z Państwa, którzy uwierzyli w naszą ideę na samym początku i których firmy, instytucje oraz grupy kapitałowe były z nami już w poprzednich edycjach akcji: „Dwie Godziny dla Rodziny”!

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że w tym roku zwiększyliśmy o ponad 50% liczbę nowych firm, instytucji i przedsiębiorstw, które pierwszy raz w tym roku poparły naszą inicjatywę ogólnopolskiego świętowania Dnia Rodziny – w połączeniu z refleksją nad jakością budowanych przez nas relacji. Cieszymy się, że liczba pracowników, osób włączonych w naszą akcję może być powoli liczona nie w setkach tysięcy a w milionach.

Głęboko wierzymy, że inicjatywa „Dwie Godziny dla Rodziny”, będzie nadal gościć w Państwa corocznych planach i stanie się promocją wszelkich działań służących zwróceniu uwagi na znaczenie Rodziny i jej udziału w rozwoju ekonomicznym naszego kraju oraz w kształtowaniu osobowości i umiejętności społecznych Młodego Pokolenia – naszego najcenniejszego kapitału społecznego.

Budujący jest także fakt, że nasza akcja spotkała się z niezwykle szerokim odzewem ze strony mediów: reportaż o akcji „Dwie Godziny dla Rodziny” znalazł się w głównym wydaniu Wiadomości TVP 1, ponadto potwierdzeniem niezwykle pozytywnego odbioru akcji przez media było kilka audycji w samym tylko Polskim Radiu oraz w innych stacjach komercyjnych radiowych i telewizyjnych, szereg artykułów w prasie ogólnopolskiej, gazetach lokalnych i w największych serwisach internetowych.

Wszelkie szczegóły dotyczące naszej akcji znajdują się na stronie naszego serwisu: 2godzinydlarodziny.pl

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku (rocznicowym dla nas, bo to już 5 edycja) jeszcze więcej firm, instytucji i organizacji przyłączy się do nas!

Rozstrzygnięty został także konkurs na motyw przewodni naszej akcji na 2016 rok.

Zwycięskie hasło brzmi:
„Z MUZYKĄ PRZEZ POKOLENIA”
Już dziś zapraszamy do wspólnej zabawy za rok, wokół muzyki przez pokolenia!

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email