Konkurs na przeprowadzenie Akcji Dwie Godziny dla Rodziny rozwiązany

 

Do tegorocznej edycji Akcji Dwie Godziny dla Rodziny dodaliśmy nowy element, który na stałe wejdzie do harmonogramu Akcji – Konkurs na najciekawsze przeprowadzenie Akcji w firmie. Dla nas organizatorów Akcji informacje i prezentacje tego jak firmy realizują Akcję jest nie tylko przyjemnością, ale ważną informacją o tym, co robimy i jak wpływamy na firmy i ludzi.

Oto lista nagrodzonych firm VII Edycji:

  • Miejsce 1 – firma ZWAE (Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych)
    [Nagroda: Warsztaty w firmie dla max 20 osób na temat integracji życia zawodowego i prywatnego i 3 zaproszenia na konferencję z cyklu „Przyszłość Lidera i Przywództwa” 28 lutego 2019]
  • Miejsce 2 – VEOLIA CUW
    [Nagroda: 2 zaproszenia na konferencję z cyklu „Przyszłość Lidera i Przywództwa” 28 lutego 2019 plus zestaw 20 sztuk Rodzinnej Gry pokoleniowej ASK ME]
  • Miejsce 3 – TAURON CIEPŁO
    [Nagroda: 1 zaproszenie na konferencję z cyklu „Przyszłość Lidera i Przywództwa” 28 lutego 2019]

Zespół Fundacji Humanites docenił poszczególne firmy za:
– firmę ZWAE, która weszła do Akcji w „wysokiego C”, za stworzenie własnej Gry „Odkryj z nami Pomorze” oraz za zainspirowanie się Ideą Akcji i wprowadzenie letniego czasu pracy, pozwalającego na lepsze zaplanowanie czasu z rodziną – BRAWO!!!
– firmę Veolia, za wejście do Akcji za sprawą inicjatywy pracownika zgłoszonej w portalu inicjatyw pracowniczych 😊
– firmę Tauron Ciepło za ciekawą i profesjonalną komunikację z pracownikami i zachęcenie pracowników do podzielenia się osobistymi, rodzinnymi przeżyciami.

GRATULUJEMY!

Oto nagrodzone prezentacje:

     

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email