Przekaż 1% naszej organizacji

https://www.pitax.pl/urzad-skarbowy-online/ dostępny jest dzięki współpracy z https://iwop.pl/serwis-podatkowy

Portal mamrodzine.pl

Portal ten kierowany jest szczególnie do rodziców nastolatków. W jednym miejscu łączy różne zagadnienia związane z relacjami w rodzinie, wychowaniem dzieci i inspirację jak w tym obszarze się rozwijać poprzez szkolenia czy literaturę.

Akcja Dwie Godziny dla Rodziny

Coroczna akcja społeczna zainicjowana przez Instytut Humanites skierowana do wszystkich pracodawców, instytucji i organizacji oraz ich pracowników związana z upowszechnieniem w Polsce Międzynarodowego Dnia Rodziny, przypadającego na 15 maja. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na wagę wielopokoleniowych więzi rodzinnych oraz wagę więzi rodzinnych jako podstawy budowy tożsamości młodego pokolenia.

Warsztaty dla Rodziców

Instytut Humanites organizuje warsztaty dla rodziców i małżonków wspierających budowanie zdrowych relacji w rodzinie. Humanites współpracuje z około 100 ekspertami z między innymi takich dziedzin jak: psychologia, pedagogika, psychiatria, mediacje, coaching, seksuologia, socjologia, muzykoterapia i wielu innych.

Program Zrównoważonego Rozwoju 

Szyte na miarę programy i warsztaty dla odbiorców indywidualnych i firm. Przykładowe realizacje: umiejętność stawiania granic, budowanie relacji z partnerem, relacje z dzieckiem, uzależnienia, komunikacja z nastolatkiem, wybór szkoły dla dziecka, konsekwencja w wychowaniu, budowanie równowagi w życiu….

Gra terenowa InteGRA

Mama, tata, dzieci, dziadkowie i … mapa, która wskaże, gdzie po drodze czekają wyzwania dla całej rodziny. Pasjonująca gra terenowa, w której zakochały się już Kraków, Wrocław i Katowice. Integrujemy się i przeżywamy przygodę!..

Program Pomocy Psychologicznej Assistance

Pakiet pierwszej pomocy dla pracowników i ich rodzin w zakresie wyzwań związanych z ich życiem prywatnym (indywidualnie dobrana pomoc specjalistów współpracujących z Instytutem Humanites). Zarządzając przedsiębiorstwem jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za wynik ekonomiczny, ale przede wszystkim za ludzi, którymi zarządzamy.