Przekaż 1% naszej organizacji

https://www.pitax.pl/urzad-skarbowy-online/ dostępny jest dzięki współpracy z https://iwop.pl/serwis-podatkowy

Baza wiedzy

Raport podsumowujący: X Konferencja dla Liderów Biznesu – Spójne Przywództwo™ „Człowiek i technologia”
Podsumowanie X Konferencji dla Liderów Biznesu - Spójne Przywództwo™ "Człowiek i Technologia", którą Instytut Humanites zorganizował23 marca 2023 w Warszawie.  
Zobacz więcej
Raport Dobrych Praktyk Pracodawców 2023
Raport Wellbeing 2023 jest podsumowaniem informacji zebranych w konkursie Firma Przyjazna Rodzinie/ Człowiekowi na temat ich strategii budowania kultury dobrostanu.
Zobacz więcej
Raport – IX Konferencja Człowiek i Technologia
Relacja z IX Konferencji dla Liderów Biznesu "Człowiek i Technologia". Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem wszystkich wystąpień.
Zobacz więcej
Dobre Praktyki Pracodawców 2022
Raport Wellbeing - Dobre Praktyki Pracodawców 2022 jest podsumowaniem informacji zebranych w konkursie Firma Przyjazna Rodzinie/ Człowiekowi na temat strategii budowania kultury dobrostanu w uczestniczących w nim firmach.
Zobacz więcej
Well-Working 2022. Executive Summary
Tylko 20% pracowników widzi w swoim szefie wzór do naśladowania. Z kolei aż 78% osób pracujących w toksycznych środowiskach pracy rozważa zmianę pracy. 93% respondentów odczuwa presję, aby przedkładać życie zawodowe nad prywatne.
Zobacz więcej
Well-Working 2022. Pełen raport z badania
Pełen raport z badania "Well-Working. Odpowiedzialność Rodzinna Biznesu 2022" przeprowadzonego przez Instytut Humanites wspólnie z Centrum Pracy i Rodziny ICWF IESE Business School z Nawarry.
Zobacz więcej
Raport Dobrych Praktyk Pracodawców 2020-2021
Raport dotyczący najlepszych praktyk w zakresie budowania kultury dobrostanu/wellbeing pracowników opracowany przez Instytut Humanites na podstawie badań przeprowadzonych wśród czołowych polskich pracodawców na potrzeby (więcej…)
Zobacz więcej
Executive Summary Raport „Bariery i Trendy”
Jakie obszary zostaną poddane automatyzacji i robotyzacji w ciągu najbliższych 3 lat? Na ile ludzie czują, że nowe technologie ich wspierają, na ile kontrolują? Jak pandemia wpłynie na transformację, a jak na kondycję pracowników i ich rodzin? (więcej…)
Zobacz więcej
Raport – VIII Konferencja Człowiek i Technologia
Podsumowanie VIII Konferencji dla Liderów Biznesu "Spójne Przywództwo. Człowiek i Technologia", którą Instytut Humanites zorganizował 4 marca 2021 w Warszawie. Ponad 500 uczestników, 32 panelistów i prelegentow, 15 wykładów i paneli, 4 sekcje tematyczne, 32 prelegentów.
Zobacz więcej
Edukacja do zmiany
Raport Usługi publiczne w kryzysie: Edukacja do zmiany Fundacji Przyjazny Kraj opisuje najważniejsze wyzwania, z jakimi system edukacji mierzył się w okresie pierwszych 12 miesięcy epidemii Covid-19, oraz działania, jakie podejmowali różni jego uczestnicy, aby dostarczyć uczniom adekwatny poziom opieki i wiedzy.
Zobacz więcej
Raport Culture Buzz 2020
Zapraszamy do zapoznania się z raportem culture.buzz. Raport koncentruje się na odpowiedzi na pytanie: jakie preferencje wobec kultury mają przedstawiciele pokoleń X, Y i Z? Co ich łączy, a co dzieli? Jak zauważa Zofia Dzik, prezes Instytutu Humanites, to badanie pokazuje (więcej…)
Zobacz więcej
Raport z badania BARIERY I TRENDY. Transformacja technologiczna firm w Polsce
Jak firmy w Polsce same oceniają swój poziom zaawansowania w transformacji technologicznej? Jakie jest nastawienie pracowników do zmiany? Ile nadziei, a ile obaw o utratę pracy? (więcej…)
Zobacz więcej
Raport „Jak wspierać pracowników w godzeniu różnych ról życiowych?”
Zachęcamy do zapoznania się z treścią raportu WELL.hr pod patronatem Humanites. Zgodnie z naszym modelem "Wioski" Rozwoju Ekosystemu Społecznego zwracamy uwagę (więcej…)
Zobacz więcej
Ile czasu spędzamy w sieci? Raport #RegionyNEXERY2020
Coraz więcej czasu spędzamy w sieci i coraz więcej spraw załatwiamy online – takie wnioski płyną z tegorocznej edycji raportu #RegionyNEXERY2020 (więcej…)
Zobacz więcej
Real leaders are Forged in Crisis
PANEL DISCUSSION: Moderator: Janusz Dziurzyński | Vice President | ABSL | Principle Director | Accenture Technology Consulting Jonathan Bury | Managing Director, Head of Warsaw Office |Goldman Sachs Zofia Dzik | Member of Supervisory Board |CCC | Innovator, Founder | Humanites Institute (więcej…)
Zobacz więcej
RAPORT Z VII. KONFERENCJI CZŁOWIEK I TECHNOLOGIA
Podsumowanie VII Konferencji dla Liderów Biznesu "Człowiek i Technologia", którą Instytut Humanites zorganizował 5 marca 2020 w Warszawie.Ponad 180 uczestników obecnych na konferencji, dodatkowo 500 uczestników on-line, 10h wystąpień, 4 sekcje tematyczne, 30 prelegentów.
Zobacz więcej

Artykuły

Sibanner

Biznes z ludzką twarzą

Konferencja Spójne Przywództwo. Człowiek i Technologia. Si sztuczna inteligencja

Zobacz więcej
THE WALL STREET JOURNAL

THE AI TOUCH

WHAT ARE THE SOCIAL CONSEQUENCES OF ROBOTS REPLACING PEOPLE AND ARE WE PREPARED FOR THEM?

Zobacz więcej
HBRlogo

Kiedy ostatni raz nauczyłeś się czegoś nowego?

Ciekawe spojrzenie Zofii Dzik w artykule Joanny Rubin na łamach Harvard Business Review Polska.

Zobacz więcej
Sibanner

Rewolucja technologiczna czy październikowa?

Wywiad Macieja Chojnowskiego. Si sztuczna inteligencja

Zobacz więcej
NEWSERIA

Newseria Innowacje

Robotyka i sztuczna inteligencja przejmuje rynek pracy. Zastępuje ludzi, lecz stworzy także nowe zawody

Zobacz więcej
WEBINAR

Webinar Uniwersytetu SWPS

Jak nauczyć się być Liderem? Skąd czerpać inspirację i wiedzę?

Zobacz więcej
Psychologia

CZŁOWIEK I SZTUCZNA INTELIGENCJA

Zofia Dzik dla Newsweek Psychologia, 01.04.2019

Zobacz więcej
PulsBiznesu

CZŁOWIEK POZA CENTRUM

Dokąd zmierza człowiek i jaka jest jego kondycja?

Zobacz więcej

Sondy

Loading

Komunikowane ostatnio zmiany dotyczące systemu edukacji m.in. zmiany w podstawie programowej, zwiększenie roli kuratorów i tym samym obniżenie wpływu samorządów są w mojej ocenie:

Thank you for voting
You have already voted on this poll!
Please select an option!